W tym artykule przeczytasz o moich ostatnich przygodach z bankiem T-Mobile usługi bankowe. Dokładniej z programem rekomendacyjnym T-Mobile usługi bankowe, dowiesz się czy warto stać się klientem tego banku oraz co mnie spotkało na infolinii i jaki był tego wyniki.

Lubię testować nowe rzeczy, usługi, itp. tak było i tym razem. Moja dziewczyna chciała założyć konto w innym banku, w swoim miała gigantyczne opłaty za prowadzenie konta, kartę, ubezpieczenie karty, itp. Sam korzystam od ok. 2lat z T-Mobile usługi bankowe, dawniej Alior Sync. Konto zakładałem w czasach gdy był to Alior Sync, obecnie nie sądzę abym się zdecydował na konto z logo T, zbyt dużo mam problemów z internetem od tej firmy, więcej o problemach z T-Mobile.
Jednak nie o tym miałem pisać, postanowiłem jej polecić konto przez program rekomendacyjny banku, poleciłem jej konto które założyła na początku stycznia b.r. Do wypłaty dla mnie prowizji musiały być spełnione dwa warunki, wpływ na jej konto min. 500zł (może to być kilka przelewów), oraz płatność kartą. Tutaj wyszła moja niewiedza, ponieważ prowizja jest wypłacana do 25 dnia miesiąca po miesiącu w którym są spełnione warunki, a nie jak byłem przekonany że do 25 dni miesiąca następnego od założenia pod warunkiem spełnienia warunków.

Zadzwoniłem na infolinię, konsultantka na którą trafiłem nie grzeszyła uprzejmością, o chęci wyjaśnienia czy rozwiązania problemu nie wspomnę. Mimo wszystko uznała że przyjmie reklamację tylko że to moja dziewczyna musi ją złożyć, tak dobrze czytasz, reklamację ma składać osoba które polecono konto a nie która polecała. Postanowiłem przekazać telefon dziewczynie żeby mogła złożyć reklamację, choć wydawało się że konsultantka nie do końca wie co robi. Następnego dnia, moja dziewczyna dostała SMS że to nie ona powinna złożyć reklamację tylko ja. Jakoś nie byłem zaskoczony tym że konsultantka wprowadziła nas w błąd. Postanowiłem zadzwonić na infolinię, wtedy dowiedziałem się że prowizję dostanę jednak nie jak myślałem a tak jak napisałem wyżej, oraz złożyłem skargę na konsultantkę. Bankowi pozostawiłem możliwość popisania się z rekompensatą.
Następnego dnia otrzymałem SMS z przeprosinami, rekompensatę w wysokości 100zł. Jednak poszkodowaną była też moja dziewczyna, miała o wiele łatwiej, ponieważ po kilku minutowej rozmowie z infolinią dostała 100zł od ręki.

Podsumowując T-Mobile usługi bankowe, nawet jeśli popełni błąd potrafi się do niego przyznać i zrekompensować swój błąd, czego o sieci telefonii komórkowej T-Mobile, powiedzieć nie mogę.
Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Ci założenie konta w T-Mobile usługi Bankowe, możesz to zrobić klikając w załóż T-Mobile konto.

 

Podziel się artkułem!