Wiele osób szuka sposobu na zarabianie na stronie, blogu, itp. Temat zarabiania na stronie poruszałem już przy okazji artykułu o SeoPilot, w którym przedstawiłem dość łatwy sposób na czerpanie korzyści finansowych ze swojej strony. Tym razem chce zająć się nie mniej ciekawym i dochodowym sposobem na dodatkowy przypływ gotówki.

Tym razem zajmę się programem eBroker który daje możliwość zarobienia naprawdę pokaźnej sumy pieniędzy, żeby przystąpić do programu należy kliknąć tutaj i dokonać rejestracji który zajmie nam tylko chwilę, dodatkowo rejestrując się teraz otrzymasz 50zł zupełnie za darmo na dobry początek :).

Get Adobe Flash player

Po zarejestrowaniu się w programie eBroker otrzymujemy stronę taką jaką ja otrzymałem czyli domix.ebrokerpartner.pl oraz dostęp do mnóstwa banerów 🙂 które możemy zamieszczać na swoich strona. Zarabiamy jak w każdym programie partnerskim czyli za kliknięcia które kończą się daną akcją, czyli np. założeniem konta bankowego w Banku X czy lokatą, pożyczką, jazdą próbną itp.

Prowizje, to główny powód który określa atrakcyjność danej strony, w tym przypadku jest bardzo ponieważ najniższe prowizje zaczynają się od ok 5zł za zwykłe ubezpieczenie samochodowe (podobna prowizję dostają brokerzy ubezpieczeniowi za najniższe OC), przez prowizje rzędu kilkudziesięciu złotych za polecenie darmowego konta aż do prowizji rzędu 500zł za… to już sprawdzicie sami po rejestracji.

Na koniec ważna informacja, eBroker nie wymaga prowadzenia działalności gospodarczej, więc jest dostępny praktycznie dla każdego kto chce zacząć zarabiać.

Podziel się artkułem!

Kategoria: internet | Tagi: , , , , | Komentarzy: 3

Tagi: , , , ,

Bądź na bierząco

Zostaw swój adres e-mail i dowiedz się o nowościach!

Kontakt

Dominik Węclewski
dominik@weclewski.eu

Copyright © 2014-2024 Blog o IT All Rights Reserved. Designed by Dominik Węclewski