Wyobraź sobie że robisz zakupy na allegro, a część wydanej kwoty wraca na Twoje konto. Brzmi wspaniale? Co jak bym Ci powiedział, że możesz dostać pewien % swoich wydatków nie tylko z Allegro, ale też z Aliexpress, OleOle i wielu innych?

Dzięki Bonuway otrzymujemy określony procent z zakupów w różnych sklepach, co ciekawe  w sklepach których próżno szukać w innych miejscach, osobiście nie znam innego programu partnerskiego umożliwiającego np. otrzymywania prowizji ze sprzedaży na allegro :). Co prawda nie wydaję na allegro dużo, jednak jakikolwiek zwrot za zakupy jest czystą oszczędnością.

Za pomocą Bonusway otrzymujemy dostęp do bonusów za zakupy w kilkuset sklepach i portalach, przykładowe to wspomniane przeze mnie wcześniej Allegro (do 1,4%), Aliexpress (do 9,6%), Booking.com (do 4%), BonPrix (do 3%), TUI (1,33%), GRUPON (do 7%) itd. Wypłata zwrotów jest możliwa po uzbieraniu kwoty 40zł co jest wbrew pozorom dość szybkie.

Pewnie uważasz, że to nie są duże kwoty, jednak załóżmy że kupujesz na Aliexpress za jakies 20$ miesięcznie to możesz uzyskać zwrot nawet na poziomie 7,1zł jeśli dodatkowo np. podróżujesz służbowo i w ciągu miesiąca wykupisz 3noclegi średnio po 170zł to uzyskasz dodatkowo nawet 20,4zł. Razem to prawie 30zł.
Pomyśl ile zwrotu możesz otrzymać za zakupy na TUI.
Jako ciekawostkę dodam, że jest sklep w którym możemy otrzymać zwrot aż do 25% wartości zamówienia.

Dodatkowo jeśli myślisz o podpisaniu umowy z jakimś operatorem sprawdź ofertę Bonusway 🙂 Przykładowo chcesz podpisać umowę z nju mobile, to możesz otrzymać nawet 55zł! Jest to kwota która wystarczy niemalże na 2 abonamenty.

Ostatnim sposobem zarabiania na Bonusway jest polecanie serwisu i zgarnianie 15zł za każdego poleconego który uzbiera min. 3zł. Wystarczy polecić Bonusway 10 osobą aby odebrać 150zł, co jak na program partnerski tego typu jest kwotą imponującą.

Zapraszam do rejestracji w Bonusway i zaczęcia oszczędzania.

Podziel się artkułem!