Osoby które śledzą mojego bloga przynajmniej raz na jakiś czas zapewne pamiętają jak pisałem o firmie Hostinger zarejestrowanej na Cyprze. Ostatnio przywróciłem swoją dawną stronę w domenie .tk której praktycznie nie aktualizowałem od ładnych kilku lat a która działa na właśnie na tym hostingu. Po zalogowaniu się do Panelu okazało się że znów mam odpowiednią ilość poleconych do wypłacenia 3 x 15zł. Po moich przejściach z Hostingerem o których pisałem w wpisach Dwa oblicza Hostinger.pl później w Hostinger cz. 2 orazProgram partnerski Hostinger – problem z wypłatą? nie sądziłem że Hostinger może wypłacić jakieś pieniądze. Mimo to dnia 24.08.2014 postanowiłem zgłosić się do wypłaty 3 x 15zł. Oczekiwałem że nie otrzymam żadnego przelewu, skoro poprzednio było tak, to dlaczego teraz miało by być inaczej. Mimo to doznałem szoku kiedy to 25.08.2014 o 09:41 dostałem trzy wiadomości od Hostingera zatytułowane „Twoja prośba o uznanie osiągnięcia celu została przyjęta! „, oczywiście spodziewałem się ze to tylko wiadomość i na pieniądze przyjdzie mi jeszcze dłuuugo poczekać, jednak zgodnie z treścią wiadomości odpowiedziałem na pytania o 18:33:54 a już o godzinie 19:53:07 dostałem wiadomość od Pani Ingi B. że pieniądze będą przelane przez PayPal na moje konto.

Jako że na wypłatę z Hostingera trzeba poczekać tak więc postanowiłem zobaczyć jak to dalej będzie, jednak 09.09 dostałem wiadomość na forum od Pani Ingi B. z pytaniem czym zostałem oszukany, wyjaśniłem poprzednie długie oczekiwania na wypłatę itd. (podpis zmieniłem z miesiąc temu, reakcja dopiero teraz, dziwne).

Minęło kilka dni i dostałem (11.09) powiadomienie od PayPal że dostałem przelew w wysokości 45zł. Czyli podobnie jak poprzednio, z tą różnicą że teraz to było 45 a nie 3 x 15zł. Przyznam że byłem zaskoczony że otrzymałem przelew i że tym razem było to tak szybko.

Jako że Hostinger w gruncie rzeczy zasugerował że jakość się poprawia, dam link w swoim podpisie na forum, zobaczymy czy zostanie on skasowany, czy też firma Hostinger potrafi przyznać się do błędu.

Podziel się artkułem!