Dni mijały, nikt nie raczył zareagować na moje pytania o nagrodę z dnia 17 kwietnia, co za tym idzie powstał artykuł na tym Blogu o jakości Hostingera i jaką mam opinię o tej firmie. Napisałem też zgłoszenie 06.05.2014 o treści czy program partnerski jest fikcją. Miałem na Hostingerze skrypt WordPressa, mały precel. Nie generował dużego ruchu, w zasadzie był bo był, nie ma się w końcu co spodziewać po subdomenie .w.pw. Podlinkowałem nawet na forum Hostingera swój wpis o nim i cisza, zupełnie jakby firma zniknęła z powierzchni Ziemi. Jednak wczoraj tj. 10.05.2014 coś się zmieniło.

Wszedłem na adres bloga i okazało się że nie istnieje, napisałem więc zgłoszenie, ponieważ na stronie nie wyświetlało się zupełnie nic a pliki były. W ostatnim czasie też nie było żadnych modyfikacji skryptu. Byłem zaskoczony gdyż po ok. 15minutach przyszła odpowiedź że Hostingera nie zajmują się skryptami i że błąd jaki się wyświetla to.. jeszcze chwilę temu nie było żadnego błędu. Koniec wiadomości od Pani Ingi zawierał „Cieszę się, że mogliśmy Państwu dziś pomóc. W przypadku dalszych pytań lub wątpliwości, proszę śmiało się z nami kontaktować.„, skoro tak to napisałem pytanie co z moim zgłoszeniem i co z programem partnerskim. Oraz wspomniałem że nic na stronie nie robiłem i że chwilę temu nic się nie wyświetlało. Szkoda że ta kwestia została pominięta w odpowiedzi. Odpowiedź zawierała informację że instrukcje znajdują się w zgłoszeniu taki a takim. Owszem okazało się że Hostinger zaakceptował jedno z trzech pytań o wypłatę gotówki za poleconych. Instrukcja zawierała co należy podać w przypadku np. prezentu, upgrade konta, niestety próżno szukać informacji co mam podać w przypadku wypłaty. Podałem adres PayPala na którego ma być wypłata i swoje dane. Oczywiście firma przeleje mi 15zł w przeciągu „tylko” 30dni. Podsumowując od chwili zapytania o wypłatę do zatwierdzenia czekałem 3tyg, na wypłatę do 30dni…

Na forum napisałem że program partnerski Hostingera to oszustwo, jak łatwo się domyśleć temat zniknął. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń, na pewno powstanie trzeci część o wypłacie z programy partnerskiego Hostinger.pl.

 

Podziel się artkułem!