Ten wpis jest szczególnie dla osób które szukają darmowego VPS do testów, nauki itp. Nie zawsze chcemy/możemy pozwolić sobie na zakup VPS na próbę, a nawet jeśli wykupimy to nie zawsze mamy akurat czas na naukę. Firma Aruba Cloud daje nam możliwość testowania swoich usług za darmo! Możemy testować serwery VPS zarówno Linuxowe jak i Windows. Poniżej podam szczegóły.

Aruba Cloud wprowadziła promocję, polegająca na rozdawaniu doładowań o wartości 43zł. Vouchery bo o nich mowa są przyznawane praktycznie każdemu, a żeby je zdobyć potrzebujemy adres e-mail i telefon (kod vouchera jest przysyłany SMS). Od nas zależy w jaki sposób wykorzystamy środki, najtańszy VPS kosztuje 4zł więc doładowanie wystarczy na 10miesięcy, VPS z Windows niestety jest droższy i tutaj zapłacimy 24,99. Więc wystarczy nam na miesiąc. Jest to całkiem przyjemna oferta. Sam jestem ciekawy czy warto zapłacić 4zł za miesiąc, czy lepiej zapłacić 6,3zł za Mintshost.pl.
Tak więc zaczynamy, kliknij poniżej i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

zacznij

wypełniamy wniosek o voucher, przykład poniżej

wniosek-arubaPo wypełnieniu wniosku i wysłaniu otrzymujemy komunikat

aruba-wyslane

Na drugi dzień otrzymujemy maila z prośba o potwierdzenie naszych danych, po odpisaniu w ciągu kilku godzin otrzymujemy SMS z kodem.

Podczas rejestracji wybieramy doładowanie przy pomocy Vouchera, szczegóły na ten temat znajdziesz na stronie firmy.

Podziel się artkułem!