Jakiś czas temu opisywałem zakup VPS w USA, dziś zajmę się zakupem VPS w Polsce od Mintshost.pl. W tym wpisie przeczytasz o zakupie VPS, domeny i kodzie rabatowym żeby w taniej firmie zapłacić jeszcze mniej :).

Na samym początku przechodzimy do strony Mintshost, wybieramy interesującą nas domenę, później VPS. W moim przypadku będzie to VPS Mini OpenVZ za 108zł rocznie, jednak po wprowadzeniu kodu rabatowego KRHPL -30%, który obniży cenę do 75,60zł, czyli 6,3zł miesięcznie :). Tak więc, ja za domenę .eu na dwa lata oraz VPS na rok zapłacę 140,60zł.

mintshostJako iż aktywnie korzystaliście z moich poleceń, to zamówienie zostanie zrealizowane właśnie z programu partnerskiego.

mintshost_2

Właścicielem marki minthost.pl jest firma Biznes-Host.pl to panel zarządzania DNS i domeną jest dostępny na stronie Biznes-Host. Więc logujemy się do panelu, następnie Domeny -> Panel DNS, logujemy się następnie wybieramy Dodaj strefę nazw, jako nazwę adres strony, jako IP serwer VPS. Zapisujemy i czekamy, gdyby jednak to rozwiązanie nie wystarczyło, należy zalogować się do panelu Biznes-Host i tam zmienić serwery DNS na ns5.biznes-host.pl oraz ns6.biznes-host.pl. Możemy jeszcze przejść do stref DNS i tam wpisać adres naszego VPS tak żeby domena wskazywała na naszego VPS.

Na koniec, mały bonus dla osób które są zainteresowane korzystaniem z usług właśnie Biznes-Host.pl, poniżej prezentuję kod rabatowy upoważniający do 25% zniżki.

9K3H-CT61-E2MU

BS47-DUYE-ATB5

3H3F-H353-15HP

336B-HFMT-STYJ

ETR9-RBEX-33YF

TM39-W27S-JXYF

Podziel się artkułem!