Wiele osób po premierze Wiedźmina 3, zakochało się w grze karcianej jaka tam była, czyli Gwińcie. Przez pewien czas była dostępna gra stworzona przez fanów, jednak brak praw autorskich szybko doprowadził do zamknięcia strony. Dziś mam dobrą informację dla wszystkich którzy chcą zagrać w Gwinta – będzie to możliwe.

Pamiętam jak w grze Wiedźmin 3 po raz pierwszy spotkałem się z grą Gwint, szczerze nie przypadła mi do gustu, dopiero po chwili jak zorientowałem się że grając w Gwinta, można sporo dorobić, zdobyć kilka misji więcej poświęciłem chwilę na poznanie zasad i od tej pory jest to jeden z moich ulubiony elementów gry.
Jeśli i Ty masz podobne odczucia, zapraszam Cię na stronę www.playgwent.com gdzie możesz zapisać się do zamkniętej bety gry. Co prawda w pierwszej fazie tylko nieliczni będą mogli zagrać w gwinta, to w późniejszym czasie beta będzie już dla każdego. Niewątpliwie świetną wiadomością jest że gra będzie darmowa, będą co prawda mikropłatności, jednak liczę na to że nie będą one zbyt nachalne.

Pierwszy trailer z gry prezentuje się dość ciekawie, możesz go zobaczyć poniżej.

Sama gra jak widzisz będzie miała zmodyfikowany wygląd kard, co wzbudza we mnie mieszane uczucia. Samo odświeżenie wyglądu może mieć pozytywny wpływ. Twórcy wspominają też o pewnych modyfikacjach gry, liczę na to że są to modyfikacje niezbędne do stworzenia tej platformy i że ostatecznie wyjdzie to na duży plus dla gry.

Na koniec publikuję przykładowe Screenshoty z gry, wszystko zaczerpnięte ze strony gry.

gwint online gwint online gwint online gwint online

Twórcą pozostaje życzyć powodzenia w pracach nad grą, Tobie zaś polecam zapisanie się do zamkniętej bety gry, może się tam spotkamy.

Podziel się artkułem!