Witam wszystkich graczy którzy są zainteresowani grę Wiedźmin 2: Zabójcy królów. Jak wiadomo gry w Polsce do najtańszych nie należą. Za Wiedźmina 2 na allegro musimy zapłacić ok 20zł, w sklepie możemy znaleźć zestaw Wiedźmin 1 + Wiedźmin 2 za 59zł. Na szczęście dla tych którzy chcą posiadać swoją własną legalną kopię Wiedźmina 2 jest rozwiązanie które będzie ich kosztować dokładnie 0,00zł jeśli wykażą się cierpliwością lub 2,39€ (ok. 7,89zł wg kursu PayPal z dn. dzisiejszego) jeśli chcą otrzymać grę bez czekania.

Wiedźmin za darmo

Grę możemy pobrać za darmo z serwisu GOG.COM pod warunkiem że będziemy się logować codziennie przez 7 dni i zbierać specjalne odznaczenia, jest to dość niska „cena” jak za grę jaką jest Wiedźmin.

 

Wiedźmin za grosze

Drugą opcją jest zakup gry za grosze (w chwili pisania tekstu za 2,39€). Jest to możliwe w ramach akcji DRM-FREE BIG FALL SALE!.

 

Obje opcje są godne uwagi, warto zwrócić również uwagę na to że oprócz gry wiedźmin mamy możliwość pobrania innych gier w super niskich cenach, dodatkowo zwrócić uwagę na to że gra ma Polską wersję językową i nie należy się zrażać faktem że serwis jest po angielsku.

Podziel się artkułem!