Wielu z Was posiada swoje własne strony internetowe i wykupione domeny, czy to .pl czy to .eu czy jeszcze jakieś inne, o ile praktycznie standardem jest że na pierwszy rok płacimy dosłownie grosze tak po roku musimy już zapłacić kilkadziesiąt złotych. W tym wypisie przeczytasz jak możesz zapłacić za odnowienie strony 1grosz lub nawet mieć je za darmo. Wszystko na przykładzie Hekko. Opisane są moje osobiste doświadczenia a nie jakaś bajeczka :).Od dawna jestem szczęśliwym posiadaczem hostingu w firmie Hekko. Pisałem nawet opinie o hekko, na swoim własnym przykładzie. Jednak po roku od wykupieniu mojego planu hostingowego gdzie otrzymałem za darmo domenę domix.net.pl przyszedł czas na odnowienie jej za niezbyt wygórowana kwotę 43,05zł.  Jednak że od dłuższego czasu polecałem hosting Hekko, przekonałem nawet kilka osób do skorzystania z tej firmy, część osób która postanowiła spróbować wpisała mnie jako osobę polecającą. Dało mi to kwotę 43,04zł na dzień odnowienia usługi, czyli odnowienie kosztowało mnie 1gr na na który to otrzymam fakturę VAT ;).

Hekko - odnowienie domeny za 1gr

Czy warto korzystać z Hekko? Na to pytanie odpowiesz sobie drogi czytelniku sam korzystając z okresu testowego w Hekko.pl. Obecnie jest możliwość skorzystania z super promocji jaką Hekko przygotowało na urodziny, więcej o urodzinowej promocji Hekko.

A jeśli chcesz wesprzeć autora bloga i zapewnić dalsze jego prowadzenie zamów hosting Hekko z poniższego baneru który da 15% Twojego zamówienia autorowi, Ciebie to nic nie kosztuje 🙂

Aktualizacja 30.09.2014 r.

Poniżej przedstawiam fakturę jaką otrzymałem na dowód.

Hekko faktura

Podziel się artkułem!