Blog o IT jest miejscem w którym zamieszczam teksty na różne  interesujące tematy. Ponieważ blog prowadzę hobbistycznie, dobór tematów będzie subiektywny a tempo ukazywani się artykułów zmienne.

Tematyka bloga

Blog będzie swojego rodzaju połączeniem kursów, recenzji, felietonów głównie związanych z tematyką IT. Teść bloga przeznaczona jest głównie dla osób początkujących, które chcą rozwinąć swoją wiedzę z informatyki. Blog zaczynam prowadzić na przełomie kwietnia i maja 2014 r. Wszystkie teksty reprezentują moje opinie i poglądy. Teksty zamieszczane na blogu są i będą nie zależne od firm i osób trzecich.

Komentarze

Większość wpisów ma i będzie miało możliwość komentowania. W ten sposób chce się dowiedzieć czy są one ciekawe, czy są przydatne dla Was i jakie macie pytania i uwagi. Komentarze są moderowane, nie zgadzam się na spamowanie i pisanie komentarzy które nic nie wnoszą. Zastrzegam sobie możliwość poprawiania komentarzy głównie stylistycznie, kasowanie literówek itp.

Reklamy i reflinki

Reklamy i różnego rodzaju reflinki pomagają w utrzymaniu bloga, a dochód z nich jest dodatkową motywacją do tworzenia kolejnych wpisów i kontynuowania dalszej pracy z blogiem. Dlatego rejestrując się gdzieś zachęcam do rejestracji z podanego linku z jednej bardzo prostej przyczyny, Ty nic nie tracisz a ja zyskuje.

Bardzo liczę na wasz odzew, co mnie bardziej motywuje do dalszej pracy, wdzięczny będę nie tylko za pochwalne komentarze ale również za krytyczne.

Życzę przyjemnej lektury.